Savivaldybės gyvenamųjų patalpų nuomos sutarčių perrašymas, patikslinimas

 


Savivaldybės gyvenamųjų patalpų nuomos sutarčių pakeitimas LR civiliniame kodekse numatytais atvejais
Atnaujinimo data 2017.06.16
Paslaugos suteikimo trukmė 20 d.d.
Paslaugos gavėjas fizinis asmuo
Atsakingas dalinys NEKILNOJAMOJO TURTO SKYRIUS
Paslaugos vadovas Audronė Gustienė
Paslaugos vykdytojas Audronė Gustienė

Prašome įvertinti paslaugos kokybę

Nei vienas lankytojas dar nepareiškė savo nuomonės! Būkite pirmas !

Dokumentų sąrašas
1.Gyvenimo Savivaldybės gyvenamosiose patalpose teisėtumą patvirtinantis dokumentas su kopija (nuomos sutartis, orderis).
2. Keičiant nuomos sutartį dėl:
2.1. pirminio nuomininko mirties – jo mirties liudijimas ir kopija;
2.2. pirminiam nuomininkui išvykus gyventi kitur arba šeimos nariams susitarus – jo rašytinis sutikimas pakeisti nuomos sutartį vieno iš šeimos narių vardu, patvirtintas notariškai arba parašytas pateikiant dokumentus.
3. Pažymos apie visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų (a) gyvenamąją vietą ir  (b) šeimos sudėtis iš seniūnijos.
4. Visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių suaugusių asmenų ir jų šeimos narių pasai ar asmens tapatybės kortelės ir jų kopijos, nepilnamečių – gimimo liudijimai ir jų kopijos.
5. Visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių suaugusių asmenų ir jų šeimos narių sutikimai dėl nuomos sutarties pakeitimo vieno iš jų vardu, patvirtinti notariškai arba parašyti pateikiant dokumentus.
6. Pareiškėjo giminystę arba santuokinį ryšį (jo nutrūkimą) su pirminiu nuomininku, o taip pat kitų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų su pareiškėju nurodantys dokumentai ir jų kopijos.
7.Administratoriaus pateiktos paskutinės sąskaitos už gyvenamosios patalpos nuomą ir komunalines paslaugas ir jų kopijos.
 
__________________
 
Dokumentai priimami: pirmadieniais 10-12 val., trečiadieniais 13-15 val. Nekilnojamojo turto skyriaus Būsto valdymo poskyris (J.Gruodžio g. 9, I a., 106 kab. tel. 208615, 103 kab. tel. 20 38 61, 105 kab. tel. 207035) (R. Čepulienė, A. Narkuvienė).

Įvertinkite paslaugos kokybę
Reglamentuojantys teisės aktai 1. LR civilinis kodeksas