Svarbu. DĖL BŪSTO PRITAIKYMO VAIKAMS SU SUNKIA NEGALIA

                                                                                   


Informuojame, kad  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras 2017 m. liepos 5 d. įsakymu Nr. A1-363 „Dėl Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metams tvarkos aprašo patvirtinimo“  patvirtino Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką 2017 metams tvarkos aprašą (aprašas paskelbtas viešai teisės aktų registre), kuriuo nustatyta tvarka dėl būsto pritaikymo neįgaliam vaikui, kuriam teisės aktų nustatyta tvarka yra nustatytas sunkus neįgalumo lygis ir specialusis nuolatinės slaugos poreikis. Būsto pritaikymas tokių vaikų poreikiams yra numatytas tik šiems metams. Vieno būsto pritaikymo išlaidoms dengti gali būti skiriama ne didesnė nei 105 bazinės socialinės išmokos dydžio suma (šiuo metu tai yra 3990 eurų).
Atsižvelgiant į aukščiau nurodytą informuojame, jog jei Jūsų būstas atitinka nurodytame apraše įtvirtintus reikalavimus bei auginate vaiką su sunkia negalia ir jam nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis,  dėl būsto pritaikymo vaikui su sunkia negalia galite kreiptis su prašymu į seniūniją pagal deklaruojamą gyvenamą vietą. Prašymai priimami iki š.m. rugpjūčio 15 d. imtinai.
 
Atnaujinimo data 2017.10.11
Paslaugos suteikimo trukmė 20 d.d.
Paslaugos gavėjas fizinis asmuo
Atsakingas dalinys SOCIALINIŲ PASLAUGŲ SKYRIUS
Paslaugos vadovas Jolanta Baltaduonytė
Paslaugos vykdytojas Erika Mockienė

Prašome įvertinti paslaugos kokybę

Nei vienas lankytojas dar nepareiškė savo nuomonės! Būkite pirmas !

Kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrių adresu, Nemuno g. 29, penktas aukštas 51 kab.
Vyr. specialistės Erika Mockienė Evelina Eidukaitė
Telefonas pasiteirauti  (8-37) 20 70 65 arba elektroniniu paštu
erika.mockiene@kaunas.lt, evelina.eidukaite@kaunas.lt;

DARBO LAIKAS
Pirmadienis - ketvirtadienis: 8.00 - 17.00 val.;
Penktadienis: 8.00 - 15.45 val.;
(prieššventinėmis dienomis - viena valanda trumpiau.)